Reisschema USA
Door: Marianne
Blijf op de hoogte en volg Freddy - Marianne & Marry
25 April 2009 | Nederland, Almelo
Kleine toelichting:
* I is Interstate autoweg die meerdere staten doorkruist
* S = South N= North W=West E= East
We hebben dit in het Engels geschreven omdat we ter plaatse deze keuze moeten maken, zijn we bij de betreffende afslag of weg dan moet je weten of je N/S gaat of E/W.
* Wegen met een even nummer lopen van oost naar west,
* Wegen met oneven nummers gaan van noord naar zuid.
Zaterdag 23 mei aankomst in Phoenix Arizona Sky Harbor Airport.
Ca. 20.00 u. Met de shuttle naar het motel in Tempe (is stadsdeel van Phoenix ) Overnachten 1e en laatste nacht in:
Quality Inn Airport (AZ072)
1550 S. 52nd. Street
85281 Tempe, Arizona / USA
Tel: 00.1 480 967-3000 Fax: 00.1.480 966-9568
Dag 1: Zondag 24 mei 2009 Totaal : 225 mijl
09.00 u. Auto ophalen, Boodschappen doen en om ca. 13.00 u.
Wegrijden >Tempe 10 E. > Apache Jct. 60 SE > Florence
79 S > Tucson > 77 S > Tucson 10 E. > Benson 80 S. Tombstone overnachten
Dag 2: Maandag 25 mei Totaal : 222 mijl
Tombstone bekijken > 82 Nogales (kolibries) Jesse Hendrix Hummingbird Ranch Tel: 520-287-8615 Bellen voor bezoek.
http://www.lasr.net/pages/city.php?Nogales&Arizona&City_ID=AZ0413011&VA=Y&Attraction_ID=AZ0413011a006
I 19 N. > Duson > 86 W. Sels Organ Pipe NM bekijken> (scenic Byway>Ajo
85 N Gila Bend > Buckeye
I 8. Bij Gila Bend > Yuma. (historic Prison / oude gevangenis bekijken)
Dag 3: Dinsdag 26 mei Totaal : 275 mijl
Yuma > I8 / 98 W El Centro (Cal.)
111 N. Brawley > Niland om de Salton Sea heen tot Bombay Beach
> North Shore > Mecca.
Bij Mecca Dirt Road N. door Joshua Tree NP. ( Gen. Pattons Museum bekijken?) > Twenty Nine Palms.
62W. Joshua Tree > Yuca Valley, op ¾ 247N. Barstow.
Dag 4: Woensdag 27 mei Totaal : 241 mijl
Barstow > 58 W. tot Four Corners 395 N volgen tot 178 W. Sequoia NF.
> Lake Isabella . Dirt road N. Fairview iets verder r.a. 43 E > Pearsonville.
395N. > Olancha
http://www.ontdekamerika.nl/amerika/nationaleparken/california/sequoia/sequoiakings.html
Dag 5: Donderdag 28 mei Totaal : 157mijl
Olancha 190 E. > Death Valley. Na afslag Darwin dirt road N. > Racetrack Sliding Rocks http://geology.com/articles/racetrack-playa-sliding-rocks.shtml
> Scotty’s Castle > Furnace Creek> Deat Valley Jct. > 127S. > Shoshone . http://www.death.valley.national-park.com
Dag 6 : Vrijdag 29 mei Totaal : 280 mijl
Shoshone > 178 Dirt Road gaat over in 372 (Pahrump) > 160 E. > Las Vegas.
I 15N. > Mesquite > St. George - Utah.
Bryce Canyon NP http://www.brycecanyon.com
Zion NP http://lei-chipamerikasite.nl/utahzi.htm
Escalante NP http://www.nationalparklover.com/grndstair01.htm
> Fredonia hier overnachten / Of in Jacobs lake Inn / Aiken Lodge Kanab
Dag 7 : Zaterdag 30 mei Totaal : 150 mijl
Fredonia 89E tot 67 S. = Dirt Road naar North Rim - Bekijken > Royal.
Terug tot Jacob Lake> 89 > Page. 2 overnachtingen?
Bob’ s Bash Motel. * Tel: 928.645.3919
http://www.bashfulbobsmotel.com
Dag 8 : Zondag 31 mei Totaal : …… mijl
Page > Antelope Canyon - Marble Canyon Veel bekijken en opnieuw overnachten weer in Bob’s Bash Motel. * Boeken Antelope Canyon bij Navajo Ind. http://www.antelopecanyon.com
Mw. Eskin
22 S Lake Powell Blvd P.O. Box 936 Page, AZ 86040
office: 928-645-9102 after hours: 435-675-9109
EMAIL tours@antelopecanyon.com
Dag 9 : Maandag 1 juni Totaal: 300 mijl
Page > 98 SE. Tot 160 N. > Kayenta.
Voorbij Kayenta ca. 12 ml. Dirt road r.a. > Many Flowers tot 191 S.> Chiple.
Canyon de Chelly bekijken > 191S. Volgen tot I 40 W.
Petrifide Forest NP we proberen de Giant Logs Trail te lopen. Visitor centre - Painted Desert. http://www.petrified.forest.national-park.com
Dag 10 : Dinsdag 2 juni Totaal: 160 mijl
Petrified Forest http://lei-chipamerikasite.nl/arizonacach.html
> 180 N. Holbrook tot I 40W. Winslow, AZ > Standin' on the Corner Park’ Address: Kinsley Avenue, Directions: I-40 exit 252, then east on Route 66 (Second St.) Northwest corner of Second and Kinsley Ave.
> 87S. Meteor crater NM $ 15.00 pp. http://www.meteorcrater.com
http://lei-chipamerikasite.nl/arizonamecr.html terug 87 N. tot I 40W. > Via Walnut Canyon naar Flagstaff.> 89 N > Sunset Crater Vulcano NM- > Cameron .
Dag 11 : Woensdag 3 juni Totaal: 136 mijl
Cameron > 63 E > Grand Canyon South Rim alleen Tusayan > 180 S. > Flagstaff.
Vanaf Flagstaff bepalen wat de verder route wordt en zullen we aanvullen.
We hebben 7 dagen over om te verdelen over de hele vakantie, de verdeling van dagen kan en zal dus wel eens wijzigen. Dat zien we ter plaatse wel weer, maar iedereen kan ons in ieder geval een beetje volgen
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley